Debata na temat raportu o stanie Gminy Lubomierz

Szanowni Mieszkańcy,
podczas sesji Rady Miejskiej Gminy Lubomierz, która odbędzie się 24 czerwca 2021 r., zostanie przeprowadzona debata na temat raportu o stanie gminy.

Link do raportu o stanie gminy: >klik<

Zgodnie z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym, w debacie nad raportem mogą zabrać głos mieszkańcy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte co najmniej 20 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności