Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzisiejszą edukację.  

Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, wychowawców,  pracowników administracji i obsługi,
uczniów i również ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz edukacji , za wychowawczy i dydaktyczny trud.

Nauczycielom życzymy zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.

Rodzicom życzymy cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech nie tylko Dzień Edukacji Narodowej ale wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia z pracy zawodowej.

Życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności, zdrowia i wytrwałości  w pokonywaniu codziennych trudności oraz powodzenia w życiu osobistym.

 

Sekretarz Gminy i Miasta Lubomierz                       Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz

              Adam Skrzydłowski                                                              Marek Chrabąszcz


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności